972-547-289588+
Contact Us
השרותים שלנו
דף הביתהשרותים שלנו

"הברקה חברתית – שיווק דיגיטלי" מספקת מגוון שירותי ייעוץ לחברות קטנות ובינוניות. תוך ליווי צמוד של אמיר וצוות החברה, סבלנות אין קץ ומקצועיות "הברקה חברתית" מספקת מטריית שירותים דיגיטליים שמחברת בין שיווק מסורתי לדיגיטלי. תהליך העבודה:
1. הבנת וחידוד הצורך של הלקוח.
2. בניית אסטרטגיה מתאימה לסוג המוצר/השירות.
3. יישום לפי המדיה המתאימה להנגשת המוצר ומעקב אחר התוצאות.
4. במידת הצורך, הדרכות לתפעול של פייסבוק ויוטיוב באופן עצמאי

בעזרת שימוש בפלטפורמות שיווקיות שונות (YouTube, Facebook, LinkedIn, Google ועוד) מחדדים את הפרסום ומייעלים אותו, על מנת להגיע ללקוח המתאים. החברה מנהלת קמפיינים תוך ניתוח סטטיסטי מעמיק והבנת הצרכים של כל לקוח. ב"הברקה חברתית" ניהול הפרסום נעשה תוך דגש על חידוד קהל היעד המתאים והמדיה המתאימה לכל מוצר, זיהוי שיתופי פעולה אסטרטגיים ותקשורת עימם. בזכות בניית אסטרטגיה מתאימה אפשר למקסם את השיווק ולשפר תוצאות, תוך זמן קצר.

בעזרת דיוור קבוע ללקוחות קיימים (ופוטנציאליים) ניתן להגדיל את סל המוצרים וערכו של כל לקוח. כמו כן, לגייס לקוחות חדשים. בעזרת כתיבה שיווקית שומרים על קשר רציף ובלתי תלוי (בצד שלישי), תוך שימור המותג במודעות. אנו ב"הברקה חברתית" נעזור לכם להטמיע מערכת דיוור באתר שלכם ונלמד אתכם מהי הדרך הטובה ביותר לדוור את אנשי הקשר שנרשמו לאתר על מנת לדאוג שיחזרו ויישארו לקוחות שלכם.

SEO קידום במנועי חיפוש
אנו עושים בדיקה מעמיקה של אתר הלקוח ומחקר מתחרים יסודי, על מנת לבדוק איך להביא את האתר של הלקוח למצב אופטימלי מבחינת חוויית המשתמש ומבחינת GOOGLE. לאחר מכן, אנו עוזרים ללקוח ליישם את ההמלצות, בעבודה מול המתכנת ובקידום שאנחנו עושים בעבורו. (אופטימיזציית האתר, הכנסת קישורים באתרים שונים, כתיבת תכנים איכותיים ועוד)
דיוור - ניוזלטר לעסק
אנו נעזור לכם לבנות מערכת דיוור מתאימה לאתר שלכם. בעזרת דיוור קבוע ללקוחות קיימים (ופוטנציאליים) ניתן להגדיל את סל המוצרים וערכו של כל לקוח ולגייס לקוחות חדשים. בעזרת כתיבה שיווקית שומרים על קשר רציף ובלתי תלוי (בצד שלישי), תוך שימור המותג במודעות. במסגרת הטמעת המערכת באתר נלמד אתכם לייצר טפסים, להשתמש ברשימת דיוור, לכתוב תוכן שיווקי שעובד ותפעל את מערכת הדיוור בצורה מיטבית.
ניהול מדיה חברתית / הדרכות
החברה מספקת מגוון רב של שירותי ניהול מדיה חברתית, במגוון פלטפורמות: +Facebook, LinkedIn, Pinterest, Google, טוויטר, בלוגים ועוד. מטרת אמצעי המדיה היא יצירת ושימור התקשורת עם לקוחות פוטנציאליים / לקוחות קיימים ושיתופי פעולה. במסגרת ניהול המדיה החברתית אנו מקימים דפים עסקיים ומנהלים אותם עבור הלקוחות. ניתן גם לקבל הדרכה חד פעמית על אופן העבודה במדיה, בצורה הטובה ביותר.
בניית אתרים
אנחנו מציעים שירות בניית אתרים במערכת קוד פתוח – WordPress הבנויה על תבניות או בעיצוב אישי. מערכת וורדפרס מאפשרת לבנות אתרים יפים וזולים, אשר קלים מאוד לתפעול על ידי הבעלים של האתר, ולכן הוא יכול לתחזק את האתר ולהעלות בו תכנים בעצמו, ללא עזרת המתכנת. במסגרת השירות שאנו מספקים, ננהל עבור הלקוח את בניית האתר ונתאים אותו מראש לדרישות גוגל ולחוויית משתמש נכונה, המביאה לרכישה וליצירת קשר. (ליווי בהקמה)
השקת מוצר
מכירת מוצר על ידי יצירת אירוע חברתי מתמשך. ההשקה היא "הנדסת שיווק" שמטרתה לבנות מסרים, תוך שימוש באלמנטים רגשיים שיביאו להנעה לפעולה. למעשה, נעשה שימוש במכתב מכירה (לדוג' ניוזלטר), פורשים אותו למספר מכתבים מלווים בסיפור על המוצר, על החברה ועוד. המוצר והחברה מועברים ללקוח כ"סיפור בהמשכים" שיוצר ציפייה, סקרנות ומביא את הלקוח להורדת החסמים לרכישה. היתרון המהותי בהשקת מוצר היא האפשרות לחדד את הסיפור ולשפר תוך כדי תנועה את המסרים.
קידום ממומן בגוגל
אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מומחים לקידום ממומן, אשר יצרו בעבורכם קמפיין איכותי הנושא תוצאות ומביא לידים איכותיים. הקמפיין הנו דינמי ומשתנה בהתאם לסטטיסטיקה והתוצאות שלו מדי כמה ימים. ניתן ללקוח דו"ח המרות ויש לו את האפשרות לעקוב אחר התפתחות הקמפיין באופן פעיל. בנוסף, אנו מספקים שירות עיצוב גרפי לבאנרים, כחלק מבניית הקמפיין בגוגל.